بسته 12 عددی پیگتیل سیمپلکس سینگل مود SC/UPC قطر 0.9 میلی متر 0.5 متری

  • شناسه محصول: PGT-SX-SM-SU-209-05-12
  • دسته: ,
  • برچسب: , , , , , , ,
  • + مشاهده بیشتر
    1

    100 در انبار

    توضیحات تکمیلی

    نمایش بیشتر

    توضیحات تکمیلی

    کانکتور اول

    SC

    کانکتور دوم

    متصل نشده

    طول کابل

    0.5 متر

    نوع فیبر

    سینگل مود

    تعداد فیبر

    سیمپلکس

    گرید فیبر

    G.657.A2

    کمترین شعاع خم

    7.5 میلی متر

    نوع پولیش

    UPC

    قطر کابل

    0.9 میلی متر

    رنگ پوشش

    زرد

    نوع پوشش

    LSZH Corning Core

    طول موج

    1310-1550nm

    دوام

    1000 بار

    افت عبوری

    0.3dB≥

    جایگزینی

    0.2dB≥

    افت بازگشتی

    60dB≤

    افت در اثر لرزش

    0.2dB≥

    دمای کاری

    C ̊ -20 ~ +70

    دمای انبارش

    C ̊ -45 ~ +85

    نظرات (0)

    نمایش بیشتر

    نقد و بررسی‌ها

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بسته 12 عددی پیگتیل سیمپلکس سینگل مود SC/UPC قطر 0.9 میلی متر 0.5 متری”

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    ارزش خرید نسبت به قیمت

    کیفیت محصول

    خدمات پس از فروش فروشنده