دستگاه پاورمتر نوری مدل FOPM-205

دستگاه پاورمتر نوری FOPM-205 مناسب برای اندازه گیری توان در شبکه PON

مناسب برای کاربردهای APON ، BPON ، EPON و GPON برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای لازم و عملکرد و عیب یابی

تومان10,225,000

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

- +
مقایسه

نکات برجسته محصول


دستگاه پاورمتر نوری مدل FOPM-205

پیشنهاد دستگاه های تست عملکرد برای اندازه گیری تمام سیگنال های PON و تضمین بهینه سازی جهت اطمینان شبکهنشانگرهای قبول/ رد و هشدار، برای مشاهده آسان و راحت وضعیت سیگنالاندازه گیری همزمان در تمام طول موج های (1310nm, 1490nm,1550nm)

 

 

بدنه محافظ پاورمتر را از آسیب توسط افتادن، ضربه و خراش محافظت می کند.

پورت ارتباطی USB از طریق این رابط به کامپیوتر متصل و نرم افزار ارتقا پیدا می کند.

دقت بالای صفحه نمایش دیجیتالی LCD TFT با وضوح بالا برای نمایش بهتر.

 


 

محصول کاربر پسند و راحت

طراحی ساده و واضح دکمه کار شما را آسان تر می کند. رابط کاربری آسان با صفحه نمایش TFT رنگی بزرگ

برای دید آسان و نشانگرهای LCD.

 


 

مناسب برای شبکه PON

پاورمتر FOPM-205 به طور ویژه برای همراه شدن با رشد سریع بازار FTTx با فناوری PON (شبکه نوری پسیو) طراحی شده است.

عملکرد ساده و اندازه گیری دقیق باعث می شود FOPM-205 به ابزاری ایده آل برای تست اتصال و قبول و یا رد شبکه PON (مناسب برای کاربردهای APON ، BPON ، EPON و GPON) برای اطمینان

از مطابقت با استانداردهای لازم و عملکرد و عیب یابی تبدیل شود.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

سبد خرید
هیچ محصولی در سبد خرید موجود نیست!
ادامه خرید
0
مقایسه